helios

Helios

Drodzy Klienci  Alei Bielany,
zgodnie z decyzją Rządu RP o czasowym zawieszeniu działalności instytucji kultury, kino Helios mieszczące się na terenie naszego centrum, będzie nieczynne od  czwartku 12 marca.
O możliwościach dokonywania zwrotów biletów sieć poinformuje wkrótce na swojej stronie internetowej oraz w kanałach społecznościowych. 
Decyzja ta, ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno klientom jak i pracownikom multipleksu, dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie.

 

Najnowsze, 8-salowe wrocławskie kino Helios w Alei Bielany to nie tylko najwyższej klasy dźwięk Dolby Atmos, głośniki Vive Audio czy najnowocześniejsze ekrany. Poza regularnym repertuarem, w którym prezentowane są największe hity światowej kinematografii, Helios prezentuje swoim Widzom także seanse specjalne takie jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe czy Kultura Dostępna. Kino nie zapomina także o najmłodszych Widzach, którym dedykuje liczne wydarzenia specjalne organizowane cyklicznie w ramach projektu Helios dla Dzieci. Gości przyciąga znakomita atmosfera towarzysząca wszystkim pokazom filmowym oraz repertuar, w którym każdy Widz znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź repertuar

Kasy kina otwieramy na 15 minut przed pierwszym seansem, a zamykamy nie wcześniej niż 15 minut po rozpoczęciu ostatniego seansu.

Kartę podarunkową

Telefon

Lokalizacja

Poziom 2

Pokaż na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 20:00

UWAGA! Z powodu zagrożenia spowodowanego koronawirusem Kino Helios będzie czasowo zamknięte od czwartku 12.03.2020 do odwołania.