Werk Mebel logo image

Werk Mebel

Tworzenie kuchni jest naszą pasją. Kompetencja w zapewnianiu jakości to oczywista cecha wszystkich produktów oferowanych przez firmę Werk Mebel. W celu sprostania wysokim wymaganiom dotyczącym materiału, techniki i wzornictwa świadomie stawiamy na odpowiednią infrastrukturę i wykwalifikowanych dostawców.

Tę wysoką jakość firma może oferować za korzystną cenę. Obróbka mebli, uszlachetnianie powierzchni i krawędzi odbywa się na w pełni automatycznych, sterowanych komputerowo maszynach. Po wykończeniu powstaje precyzyjny produkt, który dzięki procesowi produkcji wykracza znacznie poza „rzemieślniczą jakość”. Nasze szuflady mają udźwig do 80 kg, krawędzie frontów zabezpieczane są laserowo, wszystkie systemy montowane przez maszyny z największą precyzją.

Kuchnia jest sercem każdego domu, centrum rodzinnego życia a nam zależy na jak najlepszym zaprojektowaniu przestrzeni. Nasi architekci przyjeżdżają na miejsce inwestycji, dokonują pomiarów pomieszczeń po czym rozpoczynają proces projektowy w zaawansowanym technologicznie programie graficznym pokazując układ funkcjonalny, kłady ścian oraz wizualizacje. Wszystko powstaje indywidualnie, pod pomieszczenie i oczekiwania Klienta.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół WERK mebel.Dom i wystrój wnętrz