New event - Virtual Reality Gaming Space

PRACA W ALEI BIELANY

Zostań częścią naszego zespołu!

Stanowisko Pracownik kawiarni - Barista

Opublikowano 17 sty

Cześć!

Łącząc ludzi przy kawie, Starbucks stał się jedną z najbardziej znanych i lubianych marek na świecie.
Praca w Starbucks przypomina pracę ze znajomymi! Pracując tutaj, nie jesteś „pracownikiem” - nazywamy siebie „partnerami”, ponieważ wierzymy w takie same cele i wspólny sukces.

Dołącz do nas – jesteśmy czymś więcej niż tym, co parzymy! Zabierzemy Cię w niezwykłą podróż po świcie kawy, opowiemy jej historię, nauczymy Cię jak parzyć idealną kawę i pomożemy rozwinąć umiejętności latte art. Zostań naszym partnerem, a już nigdy nie pomyślisz o kawie jak o zwykłym napoju!

Ludzie
Zależy nam na rozwijaniu i utrzymywaniu kultury, w której cenimy oraz szanujemy różnorodność i równość. Więc to naturalne, że te wartości stały się integralną częścią wszystkiego, co robimy.

Rozwój
Naszym celem jest wspieranie, zachęcanie i inwestowanie w rozwój naszych partnerów. Czujemy się zobowiązani, aby umożliwić poszerzanie wiedzy oraz umiejętności, a także pomagać partnerom w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów.

Doing Good
Wierzymy, że kawa może pomóc w budowaniu więzi i wzmacnianiu społeczności. W celu tworzenia pozytywnych zmian, uruchomiliśmy Doing Good Program, który daje partnerom możliwość realizacji własnych pomysłów na czynienie dobra.

Nasza odpowiedzialność
Zawsze wierzyliśmy, że Starbucks może - i powinien - mieć pozytywny wpływ na społeczności, którym służymy. Począwszy od naszego zaangażowania w oferowanie wysokiej jakości produktów, odpowiedzialnie wytwarzanych i kupowanych w sposób etyczny, po minimalizowanie naszego wpływu na środowisko i inspirowanie innych do działania w podobny sposób.


Jak będzie wyglądał Twój dzień pracy?

 Praca w Stabucks'owej rodzinie w zgodzie z naszą kulturą i naszymi wartościami – szukamy pozytywnych, uczciwych i przyjaznych ludzi, którzy szanują innych i cenią różnorodność.
 Tworzenie wyjątkowych momentów i relacji z naszymi Gośćmi 
 Codzienna nauka pod okiem Baristy Trenera - nauczysz się przygotowywać napoje oraz jedzenie według naszych standardów i dostosowywania ich do potrzeb Gości
 Pomaganie swojemu zespołowi w dynamicznym środowisku, przy przygotowywaniu napojów, jedzenia, czy innych czynności takich jak sprzątanie, zmywanie lub wynoszenie śmieciW naszych Partnerach doceniamy:

 Pozytywne nastawienie, uczciwość i szacunek do innych
 Budowanie relacji poprzez tworzenie wyjątkowych momentów przy kubku kawy z naszymi Gośćmi
 Gotowość do dłuższej współpracy w elastycznych godzinach - w systemie zmianowym (we wczesnych godzinach porannych, późnych godzinach wieczornych lub w weekendy i święta)
 Gotowość do nauki i rozwoju swoich kompetencji


Zostając partnerem Starbucks zyskujesz:

 Wesoły, różnorodny zespół, na który zawsze możesz liczyć
 Jasne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie zawsze na czas
 Bezpośredni dostęp do programu dbania o zdrowie fizyczne oraz psychiczne Partner Life, który pomaga partnerom lepiej radzić sobie z ich obowiązkami w domu i w pracy
 Certyfikowane szkolenie baristyczne z pełnym wsparciem przypisanego do Ciebie Baristy Trenera
 Możliwość dołączenia do naszej społeczności Doing Good i angażowania się w wiele znaczących działań
 Dostęp do technologii wspierającej Twoją pracę i Twój rozwój - platforma e-learningowa AmSpace, aplikacja mobilna ze wszystkimi standardami, grafik pracy online, Starbucks Global Academy i wiele więcej!
 Możliwość łączenia pracy z pasją lub ze studiami dzięki elastycznym godzinom pracy

Nasz proces rekrutacji:

1. Wypełnij formularz rekrutacyjny. Pamiętaj, że możesz aplikować tylko na jedno stanowisko/lokalizację w tym samym czasie.
2. Jeżeli nasze oczekiwania się pokryją, skontaktujemy się telefonicznie, aby dowiedzieć się o Tobie i Twoich oczekiwaniach. Rozmowa potrwa maksymalnie 15 minut.
3. Jeśli będzie nam się wyśmienicie rozmawiało, spotkamy się przy filiżance Twojej ulubionej kawy, aby się lepiej poznać i sprawdzić, czy ta praca jest dla Ciebie idealna.

To nie wszystko!
Ponieważ 80% naszych menedżerów pochodzi z wewnętrznego rozwoju, Ty też możesz awansować na stanowisko Menadżera Regionalnego lub nawet wyżej. Jesteś ambitny, odpowiedzialny, pozytywny, pełen energii, wkładasz pasję w to co robisz i dobrze władasz językiem angielskim?
Od Ciebie zależy, czy wydobędziesz z siebie to, co najlepsze i zainspirujesz innych.

Brzmi interesująco?
Teraz Twoja kolej.

Aplikuj i sprawdź, czy będzie to Twoja ulubiona filiżanka kawy.

APLIKUJ TERAZ