Specjalista ds sprzedaży/Handlowiec

mebel rust
Firma Ernset RUST specjalizująca się w aranżacji wnętrz kuchennych poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds sprzedaży / Handlowiec w salonie firmowym we Wrocławiu

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie nowych klientów,
- realizacja planów sprzedażowych,
- prezentacja oferty i produktów firmy,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
- udział w targach branżowych,
- nadzorowanie ekspozycji zgodnie ze standardami firm.

Wymagania:
- sukcesy w osiąganiu wyników sprzedażowych,
- łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji z klientem,
- doświadczenie w sprzedaży,
- entuzjazm,
- zaangażowanie,
- umiejętność współpracy w zespole,
- umiejętności negocjacyjne,
- znajomość technik sprzedaży,
- asertywność,
- wykształcenie minimum średnie,
- samodzielna organizacja pracy,
- znajomość branży meblowej będzie dodatkowym atutem,
-  język angielski mile widziany.

Oferujemy:
 pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia),
- pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych,
- dobrą atmosferę pracy w młodym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- wiedzę z zakresu designu
- bardzo dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres wroclaw@rust.pl w tytule wpisując DK-WROCŁAW wraz z załączoną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).