Kelner

pizza hut
Cześć!

Mam na imię Iza i jestem asystentem kierownika restauracji Pizza Hut Bielany Wrocławskie.
Obecnie poszukuję kandydatów na kelnerów do naszego zespołu w restauracji.
Jeżeli jesteś osobą chętną do pracy, z pozytywnym nastawieniem, wyślij mi swoje CV na email: izabela.brodzinska@amrest.eu lub phbielany@amrest.eu.

Lokalizacja Bielan Wrocławskich to ok 15 min dojazdu
z przystanku Hallera, a z wieczornych zmian gwarantuję dojazd do centrum, lub do domu na koszt firmy.

To co mogę Ci zapewnić w pracy, to:
· Ciekawa, stabilna praca, pełna wyzwań
· Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju - nie musisz mieć doświadczenia w pracy w gastronomii, wszystkiego Cię nauczymy,
· Praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
· Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego
· Grafik tygodniowy dostosowany do indywidualnych potrzeb
· Atrakcyjny pakiet benefitów - m.in. możliwość wyboru karty ok system, posiłek pracowniczy oraz nagrody
i premie za zaangażowanie i dobre wyniki pracy.

Oferta skierowana również dla osób niepełnosprawnych


1. Podanie danych osobowych przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez AmRest sp. z o.o. (czyli danych innych niż imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, wykształcenie uzupełniające, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, obywatelstwo, dodatkowe uprawnienia, umiejętności, zainteresowania, seria i numer dowodu osobistego, organ, który wydał dowód tożsamości lub dane dotyczące innego dokumentu tożsamości) oznacza WYRAŻENIE ZGODY na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji.
2. Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez AmRest sp. z o.o. także na potrzeby PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACYJNYCH, załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AmRest Sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, przy Pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-365 Wrocław, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji."
3. Każdą z powyższych zgód (zgodę z punktu 1. i punktu 2.) możesz z łatwością cofnąć w dowolnym momencie. Aby to zrobić, skontaktuj się z nami w tej sprawie poprzez następujący e-mail: kontakt@amrest.eu lub iod@amrest.eu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
4. Administratorem Twoich danych osobowych zawartych
w zgłoszeniu jest AmRest sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy Pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-365 Wrocław. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę)
i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia.