Salon Snu - logo nowe

Salon Snu

Przekazujemy swoim Klientom filozofię zdrowego snu. Tak jak powiedział Marcel Achard: „Dwie rzeczy są w życiu bardzo istotne: dobre łóżko i wygodne buty. Człowiek jest bowiem albo w łóżku, albo w butach”.

Ofertę kierujemy do wszystkich poszukujących komfortowych rozwiązań do sypialni. Proponujemy łóżka tapicerowane, drewniane, z płyty odznaczające się ciekawym designem i stabilną konstrukcją. Znajdziecie u nas wygodne materace, które zależności od potrzeb różnią się wielkością i zastosowanym wypełnieniem. Korzystamy z firm produkujących materace i łóżka w rozmiarach nietypowych.

Mamy najlepsze materace dla osób wymagających długotrwałej rehabilitacji. Ich specjalna konstrukcja zapewnia komfort przy urazach ortopedycznych. Oferujemy atrakcyjne ceny w stosunku do jakości, którą poświadczają nazwy cenionych producentów.

Salon Snu to także oferta Premium i produkty gwarantujące jedyny w swoim rodzaju wygląd i komfort zagwarantowany dla produktu ekskluzywnego.

Przyjdź do nas, a dobierzemy dla Ciebie materac i poduszkę. Doradzimy jaki stelaż dobrać pod materac i pomożemy w wyborze odpowiedniej kołdry i pościeli, abyś rano budził się w pełni wypoczęty.

bielany@salonsnu.eu

Telefon

Lokalizacja

Poziom 1

Pokaż na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 20:00