Od materiałów budowlanych i sprzętów RTV/AGD przez farby, podłogi, meble aż po oświetlenie i dodatki  - wnętrza w alei bielany
WNĘTRZA
Dom. Tu wszystko się zaczyna.

Każdy dom to inna historia. To tutaj gromadzimy wspomnienia i tutaj tworzymy przyszłość. Tutaj dzielimy chwile z najbliższymi i wspaniale czujemy się sami.
Tworząc dom od podstaw pragniemy, aby był odzwierciedleniem nas samych i przestawiał to, co jest nam bliskie. Dlatego urządzenie go nie jest łatwą sztuką.

W Alei Bielany pragniemy, żeby początek przygody z domem był tak samo udany, jak wszystkie historie, które się w nim stworzą. Dlatego jest dla nas bardzo ważne, aby Klient, pragnący urządzić lub odświeżyć swoje wnętrze znalazł u nas wszystko, czego potrzebuje.

Od materiałów budowlanych i sprzętów RTV/AGD przez farby, podłogi, meble aż po oświetlenie i dodatki – wszystko to znaleźć można w blisko 40 salonach renomowanych firm, znajdujących się po obu stronach ulicy Czekoladowej.

Dodatkowo w wyborze odpowiednich sprzętów i dodatków pomóc może nasz Ekspert – architekt wnętrz Beata Liberska - Oparska, która bezpłatnie udzieli profesjonalnych porad z zakresu urządzania i dekoracji domu.

W Alei Bielany zadbamy, aby początek przygody z urządzaniem Waszego domu był udany. Życzymy, aby wszystkie historie, jakie będziecie w nim tworzyć były równie szczęśliwe.