Umów się na spotkanie

porady architekta wnętrz

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie odwiedzających Aleję Bielany podjęliśmy decyzję o odwołaniu usługi Porady Architekta. Dołożymy wszelkich starań, by porady, a także inne zaplanowane przez Alei Bielany wydarzenia dla Klientów, odbyły się w nowym terminie, o którym będziemy informować na naszej stronie internetowej. 

Jednocześnie pragniemy poinformować, że podjęliśmy działania na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu Klientów. Obejmują one działania informacyjne (np. umieszczenie planszy z instrukcją dotyczącą techniki skutecznej dezynfekcji rąk we wszystkich toaletach) oraz prewencyjne (np. w części restauracyjnej w toaletach zainstalowano dodatkowe dozowniki z płynem dezynfekującym, a personel firmy sprzątającej został wyposażony w specjalne środki dezynfekujące na bazie alkoholu, do przecierania miejsc z którymi klienci mają najczęstszy kontakt, w tym  powierzchni tablic interaktywnych z mapami centrum).

KONSULTACJE ARCHITEKTA

Przed Tobą perspektywa urządzenia nowego mieszkania? A może myślisz o odświeżeniu swoich czterech kątów? Bez względu na to czy jesteś na początku przygody z wyposażaniem nowego M czy chcesz nadać swojemu wnętrzu nowego charakteru – służymy pomocą!

Skorzystaj z doświadczenia i bezpłatnego wsparcia naszego Eksperta – Architekt Wnętrz – Anny Banach, która pomoże Ci stworzyć idealną przestrzeń, zarówno wygodną, jak i stylową.

Podczas wspólnego buszowania po sklepach stworzycie spójną i konkretną listę zakupów, dopasowaną do założonego budżetu. Dobierzecie odpowiednie elementy wyposażenia, a także produkty wykończeniowe, dekoracje i dodatki.

A wszystko to w jednym miejscu – Alei Bielany! 

JAK umówić się na SPOTKANIE?

  1. Wybierz dogodny termin wizyty.

  2. Wypełnij ankietę, która pomoże poznać Twoje potrzeby i oczekiwania, dołącz plany pomieszczeń i inspiracje.

  3. W ustalonym terminie odwiedź stanowisko architekta wnętrz Anny Banach zlokalizowane na terenie pasażu  meblowego przy ul. Czekoladowej 20-22. Znajdziesz je w miejscu, gdzie swoją ofertę prezentują marki: Jeger, Komandor, Wooden House i Eco Sypialnie.

  4. Skorzystaj z profesjonalnych porad i ciesz się wspólnymi zakupami! 

W razie pytań dotyczących formularza zapisów prosimy o kontakt pod numerem telefonu  +48 500 166 266