Spotkanie z „Psim Patrolem” w Alei Bielany

Spotkanie z „Psim Patrolem” w Alei Bielany - 13-14.01.2018

Już w sobotę i niedzielę 13 i 14 stycznia, w godzinach od 11:00 do 19:00, centrum handlowe Aleja Bielany zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy z bohaterami serialu animowanego „Psi Patrol” – Chase’em i Marshallem.

Najmłodsi będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez bohaterską ekipę wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.
- Wielbicieli trudnych do rozwikłania zagadek zapraszamy na stanowisko policyjne, gdzie zostawią swój odcisk palca i obejrzą go przez lupę. 
- Fani Rubble’a natomiast na czas naszej imprezy staną się budowniczymi i będą tworzyć wieżę z mega  klocków. 
- W strefie Rockiego poznamy zasady recyklingu i nauczymy się dawać drugie życie przedmiotom, przerabiając pozornie niepotrzebne rzeczy na coś nowego i użytecznego. 
- Na stanowisku „Na pomoc” sprawdzimy wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i dowiemy się, do kogo zadzwonić w razie kłopotów. 
- Przygotowaliśmy też coś specjalnego dla miłośników tańca – Strefę Skay, w której najmłodsi poznają nowe techniki i zaskoczą najbliższych nabytymi umiejętnościami. 

Dzieci, które odwiedzą nas 13 i 14 stycznia będą mogły odebrać specjalny dyplom „Ekipa na 102”, na którym gromadzą pieczątki za wykonanie zadań w poszczególnych strefach. Po zakończonej zabawie dyplom będzie można wymienić na nagrodę. Przygotowaliśmy upominki dla 200 pierwszych osób każdego dnia, które zgłoszą się do nas z dyplomami uzupełnionymi pieczątkami.

W czasie eventu dzieci będą też miały okazję spotkać Chase’a i Marshalla, którzy zaproszą Gości do wspólnych zdjęć.

Serdecznie zapraszamy!

Oferta ważna do