Znani Youtuberzy w Alei Bielany

Znani Youtuberzy w Alei Bielany - 19.05.2018

Zapraszamy na spotkanie z youtuberami: Jcobem, Vibem, Kamykiem i Lachem! Już 19 maja w ramach eventu Monte Team Snack będzie można zobaczyć popularnych gamerów na żywo oraz spróbować swoich sił w rozgrywkach popularnej gry o tematyce piłkarskiej. 

W programie:

 • Turniej gamingowy o tematyce piłkarskiej

  Dołączcie do pasjonującej rozgrywki w wirtualną grę sportową o tematyce piłkarskiej! W specjalnej strefie graczy do Waszej dyspozycji będzie aż 10 konsol. Kto zdobędzie puchar mistrza? Tego dowiemy się podczas finału rozegranego pomiędzy dwoma uczestnikami wyłonionymi podczas eliminacji odbywających się w trakcie wydarzenia. Całość poprowadzi doskonale znany z eventów gamingowych host – Łukasz Górski. 

 • Wywiady z Youtuberami

  Od naszych gości specjalnych – Jcoba, Vibe’a, Kamyka i Lacha dowiecie się całego mnóstwa ciekawostek na temat gier, prowadzonego przez nich biznesu i tego, jak widzą swoją przyszłość w Internecie. Będzie można zrobić sobie pamiątkowe „selfie” i wziąć autograf od swojego ulubieńca. 


 • Pokonaj specjalistę

  Marzy Ci się sława? Weź udział w wirtualnym pojedynku! Łatwo nie będzie, bo zadaniem uczestników zabawy będzie pokonanie influencera w jego własnej specjalności! Ale będzie warto. Wspólnie z nami bawić się będą Rezigiusz, Vertez, Julia Kostera, oraz Ljay & Akiri. 


 • Quiz Wiedza to Potęga

  Weź ze sobą przyjaciół i razem z nimi zagraj w przezabawny quiz Wiedza to potęga w technologii PlayLink. Uśmiejecie się do łez i przy okazji dowiecie nieco więcej o swoich znajomych.  W rozgrywkach wezmą udział także nasi goście Youtuberzy. 


 • Podczas największego w tym roku gamingowego spotkania w Alei Bielany czekać na Was będą również pokazy tricków piłkarskich, konkurs z wiedzy o Minecraft, a także Musically show – czyli wspólne tworzenie filmów. Słowem, nie może Was zabraknąć!

  Na wyjątkowe wydarzenie zapraszamy w sobotę, 19 maja, w godz. od 10:30 do 18:00. Widzimy się przy wejściu środkowym do Alei Bielany.