Aleja Juniora program styczeń 2019

Styczeń w Alei Juniora - 1 -31.01.2019

Sprawdź, jakie atrakcje czekają na najmłodszych w Alei Juniora!

PLAN NA STYCZEŃ

1. Witaj Nowy Roku!

1.01-6.01 

Przywitajmy razem Nowy Rok, przedstawmy nasze postanowienia noworoczne, aby sprawić by Nowy Rok przyniósł nam jeszcze więcej dobrego. Nawiązując do Święta Trzech Króli stwórz z nami swoją własną koronę.

 
2. Tydzień z Kubusiem Puchatkiem 

7.01-13.01

Gdy na zewnątrz zimno, przenieśmy się na chwilę do Stumilowego Lasu i poznajmy jego mieszkańców. Tworząc ich kreatury, wybierzmy ulubionego bohatera. Możemy stać się nim na placu, dzięki malowaniu twarzy.  

 
3. Tydzień emocji 

14.01-20.01

Jaki masz dziś nastrój? Jak wiemy, większość komunikatów, które wysyłamy innym ludziom to  te, które pokazuje nasze ciało. Rozpoznawanie i przedstawianie emocji plastycznie. Zgadnij jaka emotka dziś najbardziej do mnie pasuje.

 

4. Stwórz z nami prezent dla babci i dziadka

21.01-27.01

Dziadek i babcia rozpieszczają nas na każdym kroku, teraz w dniu ich święta nie zapomnijmy o wyjątkowym prezencie dla nich. Wyjątkowy prezent to taki, który zrobimy własnoręcznie. Bądź kreatywny!

 

5. Rozpocznij ferie z Aleją Juniora!

28.01-31.01

Przyjdź pobawić się z nami do Alei Juniora i rozpocznij w ciekawy sposób ferie. Spędź czas na grach i zabawach, prowadzonych przez naszych animatorów. Z nami nie ma miejsca na nudę!

 


Zapraszamy najmłodszych również do Smalandii w IKEA - Sprawdź program!