Aleja Bielany - Helion Kino Kobiet

Kino Kobiet w Kinie Helios - 10.04.2018

Kino Helios Aleja Bielany zaprasza na kwietniowy pokaz „Kino Kobiet”!

10 kwietnia
- zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Przemytnik".
Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Dziewczyny, widzimy się w kinie Helios!

MOTYW WIECZORU:
Motyw przewodni – kwiaty! Sukienki w kwiaty! Spódnice w kwiaty! Bluzki w kwiaty! By było kolorowo, bajecznie – kwieciście! Bądźmy różą, orchideą, forsycją, magnolią, dalią, hiacyntą, lilią, hortensją, kaliną…

Na seans nie obowiązuje rezerwacja miejsc, wyłącznie sprzedaż biletów.
Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia.
Kupony Specjalne oraz Vouchery realizowane są po uiszczeniu opłaty za "Voucher - Kino Kobiet” w wysokości 8 zł.

Ceny biletów:

  • 26 zł
  • 22 zł - przy zakupie min. 15 biletów

Partnerami seansu Kina Kobiet są: 
szafa.pl
              
Lokalny Patronat Medialny:
Radio RAM

Opis filmu
Eastwood wciela się w rolę Earla Stone’a. To 90 letni mężczyzna, który nie ma grosza przy duszy, jest sam jak palec i grozi mu zajęcie przez bank zadłużonego biznesu. Właśnie wtedy otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie jazdy samochodem. W ten prosty sposób Earl staje się kurierem narkotykowym na usługach meksykańskiego kartelu, z czego zupełnie nie zdaje sobie sprawy. Dobrze sobie radzi. W zasadzie tak dobrze, że wielkość przewożonych przez niego ładunków rośnie w tempie wykładniczym, a sam Earl dostaje pomocnika. Jednak nie tylko on śledzi poczynania Earla. Nowy tajemniczy przemytnik znalazł się także na celowniku znanego ze swej determinacji agenta DEA Colina Batesa (Cooper). Mimo że problemy finansowe Earla odchodzą w niepamięć, błędy popełnione przez niego w przeszłości zaczynają mu coraz bardziej doskwierać. Nie wiadomo jednak, czy zdąży je naprawić, zanim dobiorą się do niego organy ochrony porządku publicznego lub egzekutorzy kartelu.