Aleja Bielany - Minecraft

Aleja Bielany - Piksele opanują Aleję!

Wakacje powoli dobiegają końca, dlatego warto wykorzystać je w pełni!
W weekend 24 i 25 sierpnia Aleja Bielany zamieni się w wielką strefę gamingową.
Fani kultowych gier komputerowych będą mogli wejść do świata Lego Worlds, Roblox, PixelArk i wziąć udział w rozgrywkach Minecraft. 


Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy:

🔴 Stanowiska z Minecraft
Jedną z głównych atrakcji wydarzenia będzie nauka projektowania i programowania popularnych gier w programie Minecraft Education. Nie zabraknie również rozgrywek komputerowych na specjalnie przygotowanych stanowiskach. Najlepsi gracze zostaną nagrodzeni!

🔴 Wirtualny Świat Pixeli 
Przy stanowisku z goglami VR przeniesiemy was do świata Minecraft, gdzie budowle i postacie z gry będą na wyciągnięcie ręki i to w formacie 3D!

🔴 Pisaki 3D
Ten magiczny pisak potrafi wszystko! Można nim rysować na dowolnej płaszczyźnie i tworzyć modele trójwymiarowe nawet w powietrzu. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. 

🔴 Stanowiska z tabletami graficznymi 
Fani Minecraft i Roblox przeniosą swoje postacie na tablety graficzne. Każda praca będzie mogła być wydrukowana na miejscu i zaprezentowana na scenie. 

🔴 Strefa Nintendo Labo
Nintendo LABO to specjalne zestawy do własnoręcznego złożenia. LABO łączy unikalne możliwości konsoli Nintendo Switch, wirtualnych gier wideo oraz tekturowych konstrukcji, które składa się w taki sam sposób jak popularne puzzle 3D.

🔴 Strefa malucha i zabawy 
Na najmłodszych czekać będą kreatywne stanowiska do rysowania i tworzenia, wycinanki i gry edukacyjne. W strefie zabawy królować będzie: Roblox, Boom Ball, Lego Worlds, Galaga czy Dig Dug. To wszystko w pixelowym klimacie!

🔴 Konkursy z nagrodami
Przy scenie wydarzenia będą odbywać się konkursy, a uczestnicy, którzy wykażą się wiedzą, otrzymają super nagrody. Dodatkowo, na scenie prezentowane będą najlepsze prace wykonane w strefie kreatywnej. 


Podczas wydarzenia do zdobycia będą także karty podarunkowe do Alei Bielany – idealne do uzupełnienia szkolnej wyprawki! 
Regulamin


Piksele opanują Aleję w weekend od 24 do 25 sierpnia. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne. Czekamy na was tuż przy wejściu głównym do centrum!