Imieniny ulicy Czekoladowej

Świętuj z nami Imieniny ulicy Czekoladowej!

W sobotę 26 października w Alei Bielany, odbędą się Imieniny ulicy Czekoladowej, przy której znajduje się centrum. Tematem przewodnim wydarzenia będzie oczywiście – CZEKOLADA!

Na przybyłych gości czekać będzie mnóstwo atrakcji:

  • warsztaty czekoladowe
  • produkcja trufli
  • animacje dla dzieci
  • relaks w strefie chillout wyposażonej w meble IKEA

Jednym z głównych punktów wydarzenia będzie odbywające się o godzinie 16.00 spotkanie z ambasadorami akcji „Daj odpocząć swojemu telefonowi”

Karoliną Sobańską - blogerką i autorką podcastów o zdrowym stylu życia, weganizmie i ekologii.

Piotrem Gładczakiem - miłośnikiem jedzenia, od czterech lat opisującym rzeczywistość wrocławskiej i polskiej gastronomii na jednym z najpopularniejszych w Polsce kulinarnych blogów - Wrocławskie Podróże Kulinarne. 

Małgorzatą Braszką - redaktorką naczelną portalu Kocham Wrocław.

Blogerzy chcąc pokazać, że czas bez telefonu może być równie wartościowy, na jeden dzień przeszli na tryb offline. Na scenie wydarzenia opowiedzą jak spędzili ten czas i jakie wnioski towarzyszyły im przy tym eksperymencie. Tuż po rozmowie będzie czas na autografy i zdjęcia z fanami.

 

Imieniny ulicy Czekoladowej to zwieńczenie akcji „Daj odpocząć swojemu telefonowi”. Przez cały miesiąc Aleja Bielany oraz IKEA, w lekki i humorystyczny sposób przypominały, że lepiej: 

  • dodać kogoś do znajomych w realu zamiast na „Fejsie”,
  • budować relacje z sąsiadami zamiast wrzucać relacje na „Insta”,
  • „szerować” zainteresowania wśród ludzi z pasją niż na wirtualnym forum.

Wydarzenie potrwa do godziny 19.00. Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny. To będą naprawdę słodkie imieniny!

Oferta ważna do