Helios - Kultura dostępna

Październikowe seanse projektu Kultura Dostępna w kinie Helios Wrocław Aleja Bielany!

Kino Helios Wrocław Aleja Bielany zaprasza na czwartkowe seanse w ramach projektu Kultura Dostępna w cenie 10 złotych - to znakomita okazja do nadrobienia filmowych zaległości. 

W październiku na ekranie kina zagramy:
Sala samobójców: Hejter – 15 października,
Mayday – 22 października,
Jak zostałem gangsterem – 29 października. 

Sala samobójców: Hejter. Głośny film Jana Komasy był jedną z najważniejszych premier tuż przed wybuchem pandemii spowodowanej koronawirusem. Teraz będziecie mieli okazję zobaczyć ten film na dużym ekranie! W rolach głównych: Agata Kulesza, Danuta Stenka, Maciej Stuhr, a także młodzi aktorzy – Maciej Musiałowski i Vanessa Alexander. "Mayday" to film reżysera takich hitów jak "Planeta Singli 2" oraz współscenarzystki filmów "Lejdis" i "Śniadanie do łóżka". Scenariusz filmu powstał na podstawie sztuki, która podbiła serca widzów na całym świecie - od europejskich stolic aż po nowojorski Broadway. W samej Polsce wystawiana była tysiące razy w kilkudziesięciu teatrach na terenie całego kraju. „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” to oparty na faktach  film reżysera „Underdoga”, Macieja Kawulskiego. W roli głównej Marcin Kowalczyk. W pozostałych rolach m.in.: Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Jan Frycz, Janusz Chabior oraz Adam Woronowicz. 

Na seanse w ramach projektu Kultura Dostępna zaprasza w każdy czwartek o godz. 13:00 oraz 18:00. 

Projekt Kultura Dostępna jest częścią programu realizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego operatorem jest NCK. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.helios.pl/kultura_dostepna oraz www.kulturadostepna.pl.