Aleja Zabawy czyli atrakcje dla dzieci

Aleja Bielany swoim młodszym klientom oferuje strefy rozrywki przygotowane specjalnie z myślą o nich. Rodzice mogą pozostawić swoje dzieci w bezpiecznych, kolorowych i pełnych radości miejscach zabaw.

ALEJA JUNIORA

Z myślą o najmłodszych gościach centrum powstała Aleja Juniora – fantastyczny plac zabaw, na którym bezpłatnie można pozostawić dziecko w wieku od lat 3 do 10 lat pod opieką profesjonalnych animatorów. Na powierzchni 400 m2, dzieci znajdą zabawki i sprzęty stworzone z myślą zarówno o nieśmiałych, jak przepełnionych energią maluchach. W czasie gdy rodzice robią zakupy, ich pociechy mogą nawet przez 2 godziny bawić się w towarzystwie rówieśników.

UWAGA! W okresie wakacyjnym godziny otwarcia Alei Juniora ulegają zmianie.
Zapraszamy najmłodszych od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-20:00.

REGULAMIN
ALEJA JUNIORA - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zabawowy Plac Budowy

Na terenie Alei Bielany znajduje się Zabawowy Plac Budowy, który nawiązuje swoim wystrojem i wyposażeniem do rozbudowy centrum. Dzieci zainspirowane do zabawy w budowanie mają do dyspozycji różne rodzaje klocków, odpowiednie do ich wieku zestawy do majsterkowania, stoliki, przybory do rysowania oraz basen pełen kulek. 
ŚWIAT AUTEK

Wypożyczalnia autek elektrycznych zdalnie sterowanych dla dzieci. 
Pojazdem może sterować zarówno dziecko, jak również rodzic za pomocą pilota, poruszając się po całym pasażu Centrum Handlowego Aleja Bielany. Samochodziki zapewniają super rozrywkę dla dzieci i opiekunów podczas robienia zakupów.
Serdecznie zapraszamy.

chcecie WIĘCEJ? 

Loopy's World

Na terenie Alei Bielany znajduje się również Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy's World.

Loopy's World to spokojne zakupy bez wyrzutów sumienia i martwienia się o dziecko. Szalej na zakupach jak dziecko, kiedy Twoja pociecha szaleje w Loopy's World. Oferujemy Ci możliwość pozostawienia dziecka, powyżej 8 roku życia. O ofertę zapytaj przy wejściu do Rodzinnego Centrum Rozrywki Loopy's World.


Tor Kartingowy

Tor kartingowy czynny jest przez cały rok. Jego powierzchnia całkowita wynosi 3000 mkw. Na żądnych adrenaliny kierowców czeka tam 12 gokartów francuskiej firmy Sodi Kart (6.5KM, poj. 200cm3). Pomiary czasu okrążeń dokonywane są elektronicznie dzięki firmie AMB.

Chwila zabawy na torze kartingowym w Alei Bielany to doskonała okazja do sprawdzenia, w kim tak naprawdę drzemie potencjał godny następcy Roberta Kubicy. Dla firm i grup zorganizowanych istnieje możliwość organizacji turniejów.

Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem: 600 607 040.

Zapraszamy do odwiedzania strony www.

IKEA

Småland to czarodziejski las z pajęczą siecią mocną na tyle, że można się po niej wspinać, chodakiem na tyle ogromnym, że można się w nim schować, jagodami tak dużymi, że mieszczą się w ręku. Las doskonały do skakania, wspinania i biegania. Ale to także cichy i spokojny las, gdzie możesz obejrzeć film i poczytać książkę. Albo po prostu odpocząć pod olbrzymim świerkiem.
Ze względu na bezpieczeństwo w Lesie Småland zapewniamy opiekę wyspecjalizowanych pracowników i przyjmujemy tylko dzieci, które mają od 3 do 10 lat i nie więcej niż 140 cm wzrostu.
Czarodziejski Las Småland czynny jest 7 dni w tygodniu:
Poniedziałek-sobota: 9:00-21:00
Niedziela: 9:00-20:00