Ekomistrzowie na tropie zagadek
Gra terenowa

Zapraszamy na rodzinną grę terenową EKOMISTRZOWIE NA TROPIE ZAGADEK!

📍 Gdzie? W Parku Południowym we Wrocławiu.
🗓 
Kiedy? Już 14 maja od 11.00 do 18.00.

Zapraszamy na rodzinną ekoprzygodę do Parku Południowego! Podczas gry terenowej młodzi odkrywcy pod opieką rodziców / opiekunów ruszą po zdobycie Odznaki Ekomistrza i rozwikłają zadania, które przybliżą im szeroką tematykę ekologii, przy okazji zapewniając odrobinę ruchu i świetnej zabawy!

14.05 11:00-18:00 Park Południowy
mapa

W ich ręce na starcie z rąk Mistrza Gry trafi MAPA, dzięki której zlokalizują wszelkie czekające na nich misje. Podczas gry młodzi Ekomistrzowie będą musieli rozwiązywać specjalne zagadki, sprawdzić się w obserwacji terenu, a także wcielą się w ratowników wód czy specjalistów odnawianej energii.

Dzięki aktywności pomiędzy stacjami, ich dotlenione umysły będą miały większą szansę na zdobycie finalnego kodu, otwierającego pancerne drzwi do sejfu z nagrodami głównymi, które będzie można odebrać w Alei Bielany! Dodatkowo na każdego, kto ukończy trasę, będą czekały niespodzianki!

Gra terenowa to rozrywka dla młodszych i starszych! Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat wraz z opiekunami. Na ukończenie misji zarezerwujcie sobie od 30 do 45 minut.

Na trasie znajdować się będą animatorzy posługujący się językiem polskim i ukraińskim 🇵🇱🇺🇦

Do zobaczenia na miejscu! Szukajcie nas przy Restauracji AGAWA.
Wstęp wolny!