Aleja Bielany - Stylowe wnętrza

Nowości w marcu

Chcesz być na bieżąco z trendami wnętrzarskimi? A może poszukujesz elementu wyposażenia, który jest ostatnim krzykiem mody? Dobrze się składa!

Zapraszamy do naszej sekcji poświęconej nowościom z oferty naszych salonów wnętrzarskich. Znajdziesz tu mnóstwo inspiracji, a także wiele zniżek na produkty.

kler

Salon Kler zaprasza na Dni Otwarte – prezentację zaprojektowanych z klasyczną elegancją premierowych kolekcji, której towarzyszą znakomite premie, wysokie rabaty i specjalne ceny!

Przedstawiamy wybrane zestawy wypoczynkowe z oferty Kler, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających.

Scaletta - Modułowy zestaw wypoczynkowy – pełna, wyczerpująca odpowiedź na współczesną potrzebę komfortu. Elastyczność układu (stosownie do kształtu wnętrza) i rozmach (adekwatnie do jego skali) pozwalają na całkowitą swobodę i nieskrępowanie. Wypoczynek, odprężenie, relaks przynosi tu każda pozycja: siedząca wyprostowana z podniesionym zagłówkiem, siedząca czy nawet półleżąca na szezlongu albo z poduszką pod plecy i wysuniętym siedziskiem. Więcej tutaj.

Kler - Scaletta

Figaro Uno - Zestaw wypoczynkowy o klasycznie nowoczesnej linii. Smukła dębowa platforma, wdzięcznie uniesiona na lekkich nóżkach, niesie szerokie, wygodne siedziska. Ich oparcia są masywne i stosunkowo niskie – za to wyłożono je wysokimi, miękkimi, luźnymi poduchami. Klasyka modernizmu przemawia tu szlachetną prostotą i powtarzalnością zestawionych ze sobą modułów. Więcej tutaj.

Kler - Uno
Kler - Uno

novelle

Niebanalne dodatki są najlepszym sposobem na odświeżenie i wystylizowanie wnętrza. W salonie Novelle znajdziecie ciekawe propozycje dekoracji. Wazony w pięknych kolorach i nietypowych formach, lustra w opływowych kształtach lub niepowtarzalne rzeźby - to tylko niektóre propozycje. Po więcej zapraszamy do salonu i tutaj.
Novelle - stół Vigo
Novelle dodatki

Kliknij w button poniżej i sprawdź wszystkie salony znajdujące się w Alei Bielany!