Aleja Bielany - Stylowe wnętrza

Nowości wnętrzarskie

Chcesz być na bieżąco z trendami wnętrzarskimi? A może poszukujesz elementu wyposażenia, który jest ostatnim krzykiem mody? Dobrze się składa!

Zapraszamy do naszej sekcji poświęconej nowościom z oferty naszych salonów wnętrzarskich. Znajdziesz tu mnóstwo inspiracji, a także wiele zniżek na produkty.

oh sofa

W salonie Oh Sofa znajdziecie nowe designerskie narożniki firmy Polipol. Produkty te są wytwarzane ręcznie z zachowaniem rzemieślniczych tradycji. W czasach, kiedy niemal wszystko jest produkowane taśmowo, a trendy zmieniają się z dnia na dzień, warto postawić na przedmioty unikatowe i wykonane z najwyższą starannością. To dzięki nim wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru. Takie właśnie są meble tapicerowane firmy Polipol.

komandor

Warto odwiedzić salon Komandor, w którym trwa wyprzedaż ekspozycji – przeceny szaf do 60%.

Nowością wprowadzoną na stałe do oferty Komandor jest system drzwi i witryn przeszklonych – LUMI. Funkcjonalne i dekoracyjne przeszklenia wewnętrzne, dostosowane do indywidualnego projektu. Pełniące rolę przepierzenia, czy podziału przestrzeni na odrębne strefy, bez ograniczania światła.

Kliknij w button poniżej i sprawdź wszystkie salony znajdujące się w Alei Bielany!