Aleja Bielany - Stylowe wnętrza

Nowości wnętrzarskie – trendy na 2021

Styl Japandi, total beige look, naturalne materiały, elektryzujące kolory – czyli przegląd najważniejszych trendów roku 2021 we wnętrzach. 

Japandi – to połączenie stylu skandynawskiego i japońskiego. Po czym go poznamy? Stonowane kolory, dominująca biel, naturalne materiały, proste linie, minimalizm, funkcjonalność połączona z prostotą. Wnętrza w tym stylu są harmonijne, spokojne i wyciszające.

Trendy 2021 - Japandi
                              Jysk
Trendy 2021 - Japandi
                              Jysk

Czarno-białe wnętrza znów na topie – prostota i elegancja, a przede wszystkim ponadczasowość. Aby unikać nudy przy tak okrojonej palecie barw konieczna jest różnorodność faktur i materiałów.

Trendy 2021 - czarno-białe

VOX

Trendy 2021 - czarno-białe

                                        Kler

Wielki powrót beżu w całych pomieszczeniach – zarówno ściany jak i wyposażenie. Subtelny beż we wszystkich odcieniach doskonale radzi sobie jako kreator czystej, przytulnej atmosfery w domu, a przy okazji sprytnie rozjaśnia pomieszczenia i dodaje im przestronności.

Trendy 2021 - beże

IWC Home

Organiczne kształty mebli – to wciąż wiodący trend. Sofy, fotele, pufy... Ich obłe kształty wspaniale wyglądają w mocnych kolorach tapicerek. Nic tak nie ożywi wnętrza jak charakterystyczny mebel w mocnym kolorze.

Trendy 2021 - organiczne

                                 Almi Decor

Trendy 2021 - organiczne

OH Sofa

Skoro o kolorach już mowa to w tym roku poza beżami i kolorami ziemi charakterystyczną barwą jest róż oraz fiolet w kremowych odcieniach. Powraca także czerwień zapomniana przez ostatnie sezony.
Trendy 2021 - róże, fiolety, czerwienie

VOX

Trendy 2021 - róże, fiolety, czerwienie

Ital Meble

Trendy 2021 - róże, fiolety, czerwienie

VOX

Kliknij w button poniżej i sprawdź wszystkie salony znajdujące się w Alei Bielany!