Kreatywna zabawa dla całej rodziny

Już od 29 stycznia do 12 lutego zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Klocki LEGO® vs Gry LEGO®, podczas którego pobudzimy kreatywność i wyobraźnię nie tylko najmłodszych! Jeśli wciąż nie macie planów na zbliżające się ferie, koniecznie spędźcie je z nami.

Przygotowaliśmy dla Was aż pięć różnych stref! Podczas dwutygodniowej zabawy, dla dzieci w wieku 6-13 lat będą organizowane liczne konkursy w strefie klocków oraz turnieje w strefie gamingowej. Natomiast do strefy swobodnego grania oraz strefy swobodnego budowania zapraszamy wszystkich, bez ograniczeń wiekowych! Na starsze dzieci i rodziców czekają także gry w strefie gamingowej IKEA. Dodatkowo możecie tu przetestować funkcjonalne meble stworzone specjalnie z myślą o graczach! Jest to świetna okazja do kreatywnego spędzenia ferii dla całej rodziny!

Do stref zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 - 19:00, oraz w soboty i niedziele handlowe w godzinach 11:00 - 19:00.

Konkursy w strefie klocków LEGO®

W weekendy w strefie klocków odbywać się będą konkursy z nagrodami. Dzieci będą miały za zadanie stworzyć budowlę na zadany wcześniej temat. Najciekawsze autorskie prace z każdego tematu zostaną nagrodzone mininagrodami LEGO - folijką z klockami. 

Konkursy odbywać się będą: 29 stycznia, 30 stycznia, 5 lutego oraz 12 lutego.

Turnieje w strefie gamingowej LEGO®

Każdego dnia zagramy w inną grę z serii LEGO®, w sumie dysponujemy aż 13 tytułami! Pod koniec każdego dnia nagrodzimy gracza, który uzyska najlepszy wynik w konkretnym tytule – nagrodą będą wyjątkowe gadżety z serii LEGO®!

Turnieje gamingowe będą się odbywać codziennie!

Dla nas bezpieczeństwo to podstawa!

Dlatego wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa:

➤ przed wejściem do stref prosimy o zdezynfekowanie rąk,
➤ w strefach przestrzegany jest obowiązek noszenia maseczek zakrywających usta i nos,
➤ zachowujemy bezpieczny odstęp między stanowiskami,
➤ klocki są ozonowane, a pady dezynfekowane.

Zapraszamy do naszych stref LEGO®!
LEGO® Event
LEGO® Event
LEGO® Event
LEGO® Event
LEGO® Event
LEGO® Event
LEGO® Event
LEGO® Event
LEGO® Event
LEGO® Event
LEGO® Event
LEGO® Event