Rozpoczynamy współpracę z FOOD THINK TANK!

Kolektyw FOOD THINK TANK i przestrzeń między stołami to smaczne połączenie niestandardowego podejścia do sztuki kulinarnej i komfortowego miejsca spotkań.  

Chcesz zorganizować unikalne wydarzenie kulinarne dla bliskich? Szukasz pomysłu na integrację zespołu? A może planujesz wyjątkowy event firmowy?
Zorganizujemy je dla Ciebie!

Spotkacie się w komfortowej, kompleksowo wyposażonej przestrzeni, dającej niemal nieograniczone możliwości eksplorowania nowych smaków i aromatów. Eksperci z FOOD THINK TANK zabiorą Was w niezapomnianą podróż kulinarną, pełną nowych doświadczeń i dobrej zabawy.

Rodzaj warsztatów ogranicza tylko Wasza wyobraźnia! Może to być zarówno skrócony kurs somelierski, wspólne zgłębianie kuchni afrykańskiej, ale także eksperymentalny event w nietypowy sposób angażujący wszystkie zmysły.

W między stołami nie boimy się sięgać po nowe i chcemy zachęcać Was do eksplorowania tego, czego jeszcze nie zasmakowaliście.


  
Food Think Tank
O FOOD THINK TANK: to grupa fachowców z wielu dziedzin, która skupiła się wokół wspólnego procesu edukacji i rozwoju. Bogactwo perspektyw myślenia o jedzeniu przekuwają na wspólny efekt, z którego odpowiedzialnie korzystają. To jednak przede wszystkim grupa pasjonatów z otwartym, niestandardowym podejściem do kulinariów, dla których gotowanie to sztuka.
www: foodthinktank.pl

  

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń pod numer 533 999 348 lub napisz do nas miedzystolami@foodthinktank.pl