Świąteczne warsztaty florystyczne
z Sisters' Garden

Chcesz udekorować na Święta stół lub drzwi oryginalną kompozycją bożonarodzeniową? Stwórz ją własnoręcznie! 

Zapraszamy do przestrzeni MIĘDZY STOŁAMI na florystyczne warsztaty świąteczne prowadzone przez Sisters’ Garden!

W cenie warsztatów zapewniamy materiały i elementy dekoracyjne potrzebne do stworzenia wianków oraz kompozycji, przekąski: grzaniec i pierniki oraz oczywiście każdy uczestnik warsztatów zabiera swoje dzieło ze sobą do domu!

Sisters' Garden logo
O Sisters’ Garden: to rodzinna pracownia florystyczna, prowadzona przez dwie siostry - Alicję i Lizę. Obie są pasjonatkami piękna, estetyki i KWIATÓW. Drogę florystyczną wybrały przez przypadek, a ich przygoda z kwiatami się zaczęła 5 lat temu w kwiaciarni w centrum Wrocławia. Oprócz prowadzenia warsztatów florystycznych siostry wykonują także kompozycje kwiatowe oraz bukiety okolicznościowe. I jak to siostry - zarówno w pracy jak i w codziennym życiu – wspierają się na każdym kroku.

Podczas warsztatów wykonywać będziemy:

Bożonarodzeniowe wianki

11.12 (sobota) – godziny 11:00 oraz 16:00

Nasze wianki wykonamy na słomianych podkładach z wykorzystaniem żywego wysokogatunkowego igliwia. Jako elementy dekoracyjne pojawią się na wiankach naturalne dodatki, takie jak szyszki, cynamonki, suszone pomarańcze, jarzębiny oraz inne elementy i dodatki świąteczne. 

Koszt: 230 zł
Czas trwania: 2,5-3h

Sisters' Garden - Bożonarodzeniowe wianki

Florystyczne kompozycje świąteczne

18.12 (sobota) - godziny 11:00 oraz 16:00

Kompozycje świąteczne powstaną w unikalnych kraftowych skrzyniach drewnianych, jako główny element wykorzystamy eleganckie świece, a także pachnące igliwie oraz wyżej wspomniane elementy dekoracyjne.
   

Koszt: 250 zł
Czas trwania: 1,5-2h

Sisters' Garden - Florystyczne kompozycje świąteczne

Zapraszamy do zapisów pod adresem sistersgardeninfo@gmail.com (w treści prosimy o zaznaczenie godziny i daty warsztatów) lub przez wiadomość prywatną na @sistersgardenwroclaw.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Istnieje możliwość wykupienia voucherów na prezent!

Sisters' Garden
Sisters' Garden
Sisters' Garden