Karta sTAŁEGO klienta moja aleja

Twoje Aleja Twoje rabaty
Od 4 października klienci Alei Bielany mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek i promocji oferowanych przez wybrane sklepy znajdujące się w centrum bez konieczności noszenia ze sobą kart lojalnościowych! Wszystko dzięki nowoczesnej, darmowej aplikacji zakupowej – goodie.

Jak założyć kartę MOJA ALEJA?

Wystarczy, że pobierzecie ze Sklepu Google Play lub App Store bezpłatną aplikację zakupową goodie. Po jej uruchomieniu należy kliknąć ikonę „karty”, wybrać kartę MOJA ALEJA i postępować zgodnie z instrukcją.

Kartę MOJA ALEJA możecie również założyć podczas wizyty w Alei Bielany. Wystarczy podejść do punktu INFO –pracownicy Centrum pomogą Wam w przejściu przez proces rejestracji i udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Co zyskujesz z kartą MOJA ALEJA?

Dzięki karcie MOJA ALEJA uzyskacie stały dostęp do ofert specjalnych, promocji oraz wydarzeń organizowanych w centrum. Będziecie mieli również możliwość dodawania do „ulubionych” firm oraz okazji, które najbardziej Was interesują.

Z karty MOJA ALEJA możecie skorzystać w każdym momencie – dostępna jest całodobowo w Waszych telefonach, a jej rejestracja zajmuje mniej niż minutę.
 

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę nosić przy sobie kartę?
Nie. Kartę zarejestrujesz wygodnie w bezpłatnej aplikacji zakupowej goodie. Karta MOJA ALEJA nie zajmuje miejsca w portfelu, nie musisz jej ze sobą nosić – masz ją zawsze w telefonie.


Czy muszę zbierać punkty?
Nie – dzięki karcie MOJA ALEJA wszystkie oferty i korzyści dostępne są od razu. Nie musisz gromadzić punktów latami. Wystarczy, że założysz swoją kartę a wszystkie oferty i promocje będą dostępne od ręki.

 
Czy na moim telefonie będzie to działać?
Jeżeli masz smartphone’a obsługiwanego przez system operacyjny Android 4.1 lub iOS 9.0 lub nowszy – wszystko będzie działać bez problemu.
Co będę z tego miał?
Tańsze zakupy, atrakcyjne oferty, informacje o najnowszych wydarzeniach i wiele innych dodatkowych korzyści. Wszystkie szczegóły znajdziesz w aplikacji goodie.


Czy wszystkie sklepy w Alei Bielany korzystają z goodie?
W programie Moja Aleja biorą udział wybrane sklepy. Ta liczba zmienia się w czasie, ponieważ niektóre oferty mają charakter stały, a inne tymczasowy. Dlatego aktualną listę wszystkich ofert znajdziesz zawsze w aplikacji goodie – w ramach Karty Stałego Klienta MOJA ALEJA.