Kler - Kolory roku 2021

Salon w kolorach roku Pantone 2021

Jak co roku Instytut Pantone ogłosił kolor roku. W 2021 wybrano jednak nie jeden, a dwa odcienie. Ultimate Grey i Illuminating Yellow to barwy o różnych osobowościach, tworzące jednak zgrany duet.

Kolory te sprawdzą się w strefie wypoczynku. Wygodna sofa w szarym kolorze to „must have” modnego salonu. W ofercie marki Kler każdy znajdzie coś dla siebie. Do miłośników nowoczesnych form z pewnością przemówi model Salterio, który wyróżnia się prostotą i funkcjonalnością. Zaprojektowany tak, by zapewniać maksimum komfortu, składa się z wygodnych poduch, które można dowolnie układać. Z kolei wielbicieli wyrafinowanego wzornictwa przyciągnie elegancki, skórzany narożnik modułowy z kolekcji Scaletta. Wypoczynek gwarantuje tu każda pozycja: siedząca wyprostowana z podniesionym zagłówkiem, siedząca czy nawet półleżąca na szezlongu albo z poduszką pod plecy i wysuniętym siedziskiem.

Także amatorzy żółtego koloru odnajdą w ofercie Kler promieniujące słonecznym blaskiem kolekcje. Do nich należy modułowy zestaw wypoczynkowy Swing, który w niestandardowy sposób łączy oba kolory. Szare i żółte moduły mogą być zestawiane w układy podłużne, faliste, półkoliste, narożnikowe lub mogą funkcjonować zupełnie niezależnie. Każdy z nich wykończony jest tak, aby można było je ze łączyć w różne układy. Co więcej producent oferuje moduł w szaro-żółte pasy, który doskonale wtapia się w aktualne trendy kolorystyczne.

Wisienką na torcie jest zestaw wypoczynkowy Libretto. Powtarzające się moduły poduch, odchylane oparcia, regulowane zagłówki oraz odginane podłokietniki i podnóżki zapewniają komfort na co dzień. Żółty kolor i nowoczesna forma dodają meblu dynamiki. Serce skradnie także zestaw wypoczynkowy Scherzo. Zgrabne fotele oraz eleganckie i kameralne sofy to połączenie klasyki z nowoczesnością. Żółta tapicerka daje wrażenie świeżości, ale zarazem uporządkowania i ładu.