Praca w Alei Bielany

Poszukujemy pracownika!

Stanowisko Optometrysta / Optyk Opublikowano 5 lip

DesignOptyk to przede wszystkim ludzie kreatywni. Pasjonaci, w których zrodziła się miłość do mody okularowej. U nas nie ma miejsca na nudę! W każdym salonie posiadamy kolekcję ponad 1000 opraw okularowych, które charakteryzują się jakością i oryginalnym wzornictwem. Kierunek naszego Design’u wyznaczają największe modowe marki!

Lokalizacja: Aleja Bielany

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
OPTOMETRYSTA / OPTYK w salonie optycznym

Oferujemy:
• Ciekawą pracę o dużej samodzielności
• Pracę w dynamicznym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pakiet wynagrodzenia z atrakcyjnym systemem premiowym (premia od sprzedaży)
• Elastyczny grafik (w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy)
• Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po okresie próbnym

Opis stanowiska:
• Umiejętność przeprowadzania badań refrakcji wzroku
• Montaż i osadzanie szkieł oraz naprawa okularów
• Obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
• Doradzanie i dobieranie opraw okularowych zgodnie z oczekiwaniami Klienta
• Rekomendacja nowoczesnych rozwiązań optycznych dla Klientów soczewek okularowych
• Organizacja czasu pracy
• Dbałość o asortyment i wygląd salonu sprzedaży

Oczekiwania:
• Wysoki poziom kultury osobistej
• Uczciwość i sumienność
• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
• Umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność
• Zaangażowanie i entuzjazm

Mile widziane osoby posiadające doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne CV i list motywacyjny prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych prze firmę Eyeholic Sp. z o.o. Salon Optyczny Design Optyk w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”