Drodzy Klienci  Alei Bielany,
zgodnie z decyzją Rządu RP o czasowym zawieszeniu działalności instytucji kultury, kino Helios mieszczące się na terenie naszego centrum, będzie nieczynne od  czwartku 12 marca.
O możliwościach dokonywania zwrotów biletów sieć poinformuje wkrótce na swojej stronie internetowej oraz w kanałach społecznościowych. 
Decyzja ta, ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno klientom jak i pracownikom multipleksu, dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie.

 


Kino to zawsze dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu.

Nieważne czy chcesz uśmiać się do łez z dzieciakami na przezabawnej bajce, spędzić miłe chwile na randce oglądając romantyczną komedię czy poznać sławne dzieła wielkich twórców – w repertuarze kina Helios z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Co więcej, 8-salowe wrocławskie kino to wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk cyfrowy Dolby ATMOS oraz DOLBY 7.1, głośniki Vive Audio oraz najnowocześniejsze ekrany najwyższej jakości 4K.

Poza regularnym repertuarem, Helios prezentuje także seanse specjalne: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe czy cykl Kultura Dostępna. Kino nie zapomina także o najmłodszych Widzach, którym dedykuje liczne wydarzenia specjalne organizowane cyklicznie w ramach projektu Helios dla Dzieci.

 

 


AKTUALNE WYDARZENIA