aleja juniora

Aleja Juniora

Ingka Centres Polska Sp. z o.o. podjęła decyzję o czasowym zamknięciu pokoju zabaw dla dzieci - Aleja Juniora. Jest to środek zapobiegawczy, z uwagi na trwające rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce.

Dla Ingka, zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników jest największym priorytetem i będziemy kontynuować monitorowanie sytuacji, respektując rekomendacje od istotnych władz lokalnych i od Światowej Organizacji Zdrowia.

Czekamy na ponowne przywitanie rodzin z dziećmi w Alei Juniora, kiedy będzie możliwe zapewnienie przyjaznego i bezpiecznego środowiska do zabawy. Jednocześnie przepraszamy za wszystkie niedogodności spowodowane tą sytuacją.

Z myślą o najmłodszych gościach centrum powstała Aleja Juniora– fantastyczny plac zabaw na którym bezpłatnie można pozostawić dziecko wieku od lat 3 do 10 pod opieką profesjonalnych animatorów.

Na powierzchni 400 m2, dzieci znajdą zabawki i sprzęty stworzone z myślą zarówno o nieśmiałych, jak przepełnionych energią maluchach. W czasie gdy rodzice robią zakupy, ich pociechy mogą nawet przez 2 godziny bawić się w towarzystwie rówieśników.

Regulamin

Telefon

Lokalizacja

Poziom 0

Pokaż na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 12:00 - 20:00
Sobota 10:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 20:00

W czasie ferii Aleja Juniora będzie otwarta w godzinach 10.00-20.00.