IWC Home

IWC Home

IWC Home to meble wyróżniające się niepowtarzalnym charakterem, stylem i wygodą. Stworzone po to, by zaspakajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Projekty IWC Home łączą ze sobą włoski oraz skandynawski styl, nie zapominając o walorach takich jak wygoda i funkcjonalność. Produkcja mebli odbywa się w Polsce, co w rezultacie gwarantuje przystępną cenę i niedługi czas realizacji. Stosunek ceny do jakości jest dużym atutem marki.

IWC Home to szeroki wybór narożników, sof, foteli, zestawów wypoczynkowych, które można dopasować do indywidualnych potrzeb i upodobań. Szerokie wachlarze tapicerek, tkanin, skór naturalnych i ekologicznych sprawiają, że każdy mebel szyty jest „na miarę” i wedle gustu swojego nabywcy.
Jesteśmy bezpośrednim producentem, w związku z czym możemy zaoferować modyfikacje w ramach poszczególnych modeli, a także realizacje większych zleceń dla inwestorów, deweloperów, hoteli.

W produktach marki IWC Home stosowane są materiały najwyższej jakości, między innymi pianki wysokoplastyczne, pianki HR, sprężyny, pasy, systemy do regulacji zagłówków oraz podłokietników.

bielany@iwchome.pl

Salon akceptuje:

Kartę podarunkową

Telefon

Lokalizacja

Poziom 0

Pokaż na mapie
IWC HOME
IWC HOME
IWC HOME
IWC HOME
IWC HOME
IWC HOME
IWC HOME