livingroom by home gallery

Livingroom

Nieczynne do odwołania.

Sklep Livingroom to salon patronacki polskiego producenta mebli tapicerowanych DFM. Wszystkie meble powstają w fabrykach na Warmii. DFM jest czołowym producentem i eksporterem wysokiej jakości mebli, spółką z całkowicie polskim kapitałem. 

W ofercie Livingroom znajdą Państwo ponad 200 modeli sof, narożników i foteli oraz 200 rodzajów tkanin obiciowych i skór, w szerokiej gamie kolorów i wzorów, co daje niespotykane możliwości komponowania zestawów według własnego uznania i gustu. W ofercie również tkaniny Aqua Clean. Kolekcje mebli Livingroom wypełnią wnętrza urządzane w każdym stylu. Od minimalistycznego, nowoczesnego aż po glamour i rustykalny. Meble posiadają również, tak cenione przez klientów, funkcje spania, ruchome podłokietniki, zagłówki oraz elektrycznie wysuwane siedziska. O wygodzie sof i narożników świadczą również wypełnienia i różne głębokości siedzisk, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów. Oferta uaktualniana jest na bieżąco o nowe modele i rozwiązania techniczne.

W salonie znajdziecie Państwo ponadto meble z litego drewna litewskiej marki Optimata oraz szeroki wybór włoskich lamp Il Fanale. Właścicielem sklepu jest firma Home Gallery sp. z o.o.

Salon akceptuje:

Kartę podarunkową

Telefon

Lokalizacja

Poziom 0

Pokaż na mapie

Godziny otwarcia

Codziennie 10:00 - 20:00