Diverse Man

Gift card

Diverse od zawsze był marką zdominowaną przez mężczyzn, dlatego zdecydowano się zapewnić im większą przestrzeń zakupową w typowej, ciemniejszej kolorystyce Diverse. 

Mężczyzna Diverse znajdzie w nowej koncepcji sklepu akcenty sportowe, tak typowe dla tej marki, angażującej się w extremalne wydarzenia i dbającej o wciąż podniesiony poziom adrenaliny.

Niezmiennymi cechami w kolekcji męskiej Diverse są krój techniczny i minimalizm. Nowa koncepcja sprzedażowa pozwala na lepszą ekspozycję produktów, które są dedykowane mężczyznom. Należy do nich przede wszystkim kurtka, szczególnie techniczna, posiadająca wysokie parametry – to tendencja, którą Diverse kultywuje od lat.

Zadbano także o kolory, które odpowiadają męskiemu punktowi widzenia. Wnętrze wypełniają szarości oraz czernie z akcentami jasnych barw. Dominuje klimat industrialny – prosty styl, czysta ekspozycja produktów i łatwy dostęp do każdego z nich.

Diverse planuje otwierać kolejne sklepy dedykowane osobnym grupom, budując jednocześnie źródła komunikacji: damski i męski.