Przyjeżdżasz do Alei Bielany z rodziną? Zaparkuj tuż przy wejściu, a z punktu info odbierz opaskę identyfikacyjną dla dziecka.
Szukasz miejsca do pracy? Udaj się do strefy co-working, a gdy trzeba skorzystaj z ksero.
Jesteś eko? U nas naładujesz auto elektryczne i znajdziesz stację rowerów miejskich.
A w deszczowy dzień wypożyczymy Ci parasol.
Korzystaj z tych i wielu innych bezpłatnych udogodnień w Alei Bielany.
I pamiętaj – jesteśmy do Twoich usług!

Transport / dojazd

   STACJA ROWERÓW MIEJSKICH

Przy Alei Bielany nieopodal wejścia środkowego znajduje się stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Dla zarejestrowanych użytkowników pierwsze 20 minut jazdy jest darmowe!

   AUTOBUS

Dla Państwa komfortu do Alei Bielany dojeżdża bezpośredni autobus z centrum miasta. Koszt przejazdu w jedną stronę to 1,5 zł.

   STACJA ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
Na parkingu naziemnym znajduje się stacja ładowania samochodów elektrycznych. Aby móc naładować samochód wystarczy kilka prostych kroków. Więcej
Usługa płatna.
   
   PARKING DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Dla rodziców odwiedzających nasze Centrum Handlowe wraz z pociechami czekają szerokie, wygodne miejsca parkingowe usytuowane nieopodal wejść do galerii zarówno na parkingu naziemnym jak i podziemnym.

   STACJA NAPRAWY ROWERÓW

Dla wszystkich klientów udostępniamy stację naprawy rowerów, w której można wyregulować samodzielnie rower, czy napompować koła. Usytuowana jest nieopodal środkowego wejścia.

   PARKING

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy do użytku duży darmowy parking naziemny i podziemny. Łącznie ponad 4700 miejsc parkingowych.

   MIEJSCA PARKINGOWE DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Aleja Bielany zapewnia miejsca przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością, oznaczone na niebiesko. Miejsca te znajdują się tuż przy wejściach do centrum na parkingu podziemnym oraz naziemnym.

Bezpieczeństwo

   POKÓJ PIERWSZEJ POMOCY

Aby zadbać o bezpieczeństwo naszych Klientów na terenie Alei Bielany zlokalizowaliśmy pokój pierwszej pomocy przedmedycznej. Do wyposażenia pokoju należą m.in. defibrylatory, które w razie potrzeby, obsłużą odpowiednio wyszkoleni pracownicy centrum.

   RATOWNIK MEDYCZNY

W Alei Bielany w godzinach pracy galerii dyżur pełni ratownik medyczny.

   DEFIBRYLATOR

W naszym Centrum Handlowym dostępny jest defibrylator AED, który w razie potrzeby jest obsługiwany przez przeszkolonego do tego celu ratownika medycznego.

   OCHRONA MONITORING

Nad bezpieczeństwem w Centrum Handlowym Aleja Bielany czuwają przeszkoleni pracownicy ochrony.

Usługi praktyczne

   DORABIANIE KLUCZY

W naszym centrum handlowym istnieje możliwość dorobienia brakujących lub uszkodzonych kluczy. Punkt znajduje się w pasażu obok kas TESCO.

   PRALNIA

U nas można oddać swoje ubrania do pralni chemicznej.

   BANKOMAT

Na terenie Centrum znajduje się 12 bankomatów, zlokalizowanych zarówno na poziomie 0 jaki i +1 (obok strefy restauracyjnej).

   APTEKA

Apteka Super-Pharm jest zlokalizowana na poziomie 0 centrum, tuż przy wejściu obok salonu Empik.

   CHILLOUT ZONE - czasowo nieczynne

Na poziomie 1 Alei Bielany została utworzona jedyna w swoim rodzaju strefa relaksu, w której klienci mogą wyciszyć się wśród zieleni i nabrać sił na dalsze zakupy.

   PALARNIA 

W Alei Bielany dla wygody naszych klientów udostępniona została zamykana, specjalnie wentylowana palarnia. Znajduje się ona przy mostku nieopodal strefy restauracyjnej na poziomie 1.

   WIFI

Na terenie całej Alei Bielany dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Można skorzystać z niego podczas zakupów, przerwy na kawę lub odpoczynek w naszej strefie relaksu i w trakcie pracy w udostępnionej strefie Co-working.

   SCHODY RUCHOME

Nasze Centrum Handlowe zostało zaprojektowane tak, aby każdy mógł się swobodnie po nim poruszać. Pomogą w tym rozmieszczone na terenie galerii schody ruchome, które uruchamiają się kiedy klient zbliża się do nich.

   PROFIL NA FB

Na naszym fan page'u znajduje się wiele informacji odnośnie aktualnych wydarzeń i promocji odbywających się w Alei Bielany, a także wiele towarzyszących im konkursów w których można wygrać cenne nagrody.

   SZEWC

W Alei Bielany po udanych zakupach można skorzystać z usług szewca, który pomoże rozciągnąć nowo zakupione buty lub naprawić ulubioną parę. Punkt znajduje się w pasażu obok kas TESCO.

   POCZTA

Poczta znajduje się na poziomie 0 naprzeciw linii kas Tesco.

   PACZKOMAT

Paczkomat InPost zlokalizowany jest przy wejściu do Centrum obok salonu Empik.

   ELEKTRONICZNE PLANY CENTRUM

Aby ułatwić Państwu odszukanie ulubionych sklepów w naszym centrum rozmieściliśmy na jego terenie elektroniczne, interaktywne mapy. Pomogą one zlokalizować sklep po jego nazwie lub po kategorii oferowanego towaru.

   CO-WORKING ZONE 

Jeśli wizyta w naszym centrum łączy się z koniecznością pracy czy spotkania biznesowego - zapraszamy Państwa do strefy Co-Working, gdzie znajdą Państwo boksy z wygodnymi biurkami, dostępem do drukarki oraz możliwością podłączenia zasilacza komputera.

   STREFA WYPOCZYNKU - czasowo nieczynne

Dla Państwa wygody na terenie centrum utworzone zostały miejsca wypoczynku. Pufy na których można odpocząć znajdują się na poziomach 0 oraz 1.

   WINDY
Do dyspozycji gości udostępnionych zostało 6 wind poruszających się z poziomu parkingu podziemnego na poziom 1. Windy znajdują się przy wejściach pomarańczowym oraz zielonym do Alei Bielany oraz w strefie niebieskiej.
   WEJŚCIE DO KINA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH - czasowo nieczynne

Specjalnie z myślą o osobach z niepełnosprawnością w Alei Bielany stworzona została specjalna winda, która dojeżdża na poziom +2 naszego Centrum Handlowego, czyli do kina Helios.

   PUNKT INFO

W naszym punkcie informacyjnym zlokalizowanym w strefie pomarańczowej, przy środkowym wejściu do Alei Bielany na parterze, mogą Państwo:
uzyskać informacje o sklepach,
zeskanować i wydrukować dokumenty,
zamówić taksówkę,
- wypożyczyć wózek oraz parasol,
- zapoznać się z rozkładem jazdy autobusów,
- otrzymać bransoletki identyfikacyjne dla dzieci,
- uzyskać pierwszą pomoc.